Energia znamionowa
215kWh
Znamionowa energia pojedynczej szafy. Seria H098 obejmuje 50–315 kWh w pięciu modelach.
Moc znamionowa
100kW
Zintegrowany PCS, wyjście 3P+N+PE, 400 V trójfazowe.
Stopień ochrony
IP55
W pełni uszczelniona obudowa zewnętrzna, gotowa do bezpośredniej instalacji na gruncie.
Temperatura rozładowania.
−20~55°C
Zakres rozładowania. Zakres ładowania 0–50 °C.

Główne zalety
Jedna szafa eliminuje montaż na miejscu. Chłodzenie powietrzem eliminuje orurowanie chłodzenia cieczą. Wbudowany MPPT eliminuje zewnętrzne falowniki PV. Każda zaleta H098 przekłada się na mniej pracy na miejscu i mniejsze koszty na rachunku.
Akumulator, konwersja mocy i system zarządzania energią znajdują się w jednej obudowie, w pełni uruchomione w fabryce. Na miejscu wystarczy poprowadzić kable, podłączyć do sieci i włączyć zasilanie.
Bez oddzielnej szafy PCS, bez integracji protokołów wielu dostawców
Chłodzenie powietrzem utrzymuje konstrukcję prostą, niezawodną i przyjazną w utrzymaniu. Nie ma obiegu chłodzenia cieczą, nie ma uzupełniania płynu chłodzącego i nie ma ryzyka wycieku, więc zarówno próg O&M, jak i koszt długoterminowy są niższe.
Dobrze dostosowana do obiektów C&I bez dedykowanego zespołu O&M
Wbudowany MPPT akceptuje do 850V z zakresem roboczym 200–950V, dzięki czemu komercyjna fotowoltaika dachowa podłącza się bezpośrednio — zwiększając autokonsumpcję.
Ładowanie z PV i ładowanie w godzinach pozaszczytowych przebiegają równolegle
Ładowanie w taryfie pozaszczytowej lub z fotowoltaiki, rozładowanie w szczycie. Miesięczne skoki zapotrzebowania są wyrównywane, co obniża zarówno opłaty za moc, jak i koszty energii w taryfie szczytowej.
Arbitraż szczyt–dolina plus zarządzanie zapotrzebowaniem
Śledź parametry pracy, alarmy i dane energetyczne z telefonu lub komputera w dowolnym miejscu na świecie. Komunikacja lokalna to RS485 / CAN.
Bez potrzeby wizyty na miejscu w celu odczytu licznika
1910 × 1297 × 2414 mm i 2850 kg — poniżej 2,5 m² na szafę, co jest korzystniejsze dla komercyjnych lokalizacji o ograniczonej przestrzeni.
Certyfikaty IEC 63056 / IEC 62477-1 / IEC 62933 oraz malezyjski SIRIM
Topologia systemu
W typowej instalacji H098 łączy się jednocześnie z fotowoltaiką, siecią, platformą chmurową i odbiornikami. System zarządzania energią decyduje, kiedy ładować, kiedy rozładowywać i kiedy utrzymywać rezerwę mocy — bez ręcznej interwencji.

01
Fotowoltaika dachowa podłącza się bezpośrednio do MPPT wewnątrz szafy. Maksymalne napięcie wejściowe 850V, zakres roboczy 200–950V; H098-215kWh akceptuje do 120kW PV.
02
Ładuje przez licznik energii elektrycznej w niskiej taryfie w godzinach pozaszczytowych. Moc ładowania i okna czasowe są planowane automatycznie przez EMS zgodnie z lokalną polityką taryfową.
03
Przeglądaj każdy parametr z telefonu lub komputera, z powiadomieniami alarmowymi i odtwarzaniem danych historycznych. Lokalnie szafa wymienia dane z systemami nadrzędnymi przez RS485 / CAN.
04
Rozładowuje, gdy energia elektryczna jest droga lub sieć zawodzi, zasilając urządzenia produkcyjne, klimatyzację, oświetlenie i ładowarki EV — unikając przestojów i utraconych sesji ładowania.
Co znajduje się w środku
Chłodzona powietrzem obudowa zewnętrzna mieści cały system w jednej jednostce, w pełni przetestowanej funkcjonalnie przed opuszczeniem fabryki, gotowej do pracy po dostarczeniu.
Bateria
Znamionowa energia 215kWh, znamionowa pojemność 280Ah, platforma DC 768V, zakres napięcia 672–864V DC.
BMS
Monitoring, balansowanie i ochrona na poziomie ogniw i modułów, raportowanie bieżącego stanu do EMS i platformy chmurowej.
PCS
Konwersja dwukierunkowa, moc znamionowa 100kW, znamionowy prąd wyjściowy 138A, wyjście 3P+N+PE / AC400V / 50–60Hz.
MPPT
Do 120kW wejścia PV, maksymalnie 850V, zakres roboczy MPPT 200–950V, zakres napięcia obciążenia 650–750V.
EMS
Automatycznie decyduje o ładowaniu, rozładowaniu i rezerwie mocy, działając zgodnie z taryfami szczyt–dolina i celami zapotrzebowania.
Obudowa
Ochrona IP55, maksymalna wysokość 2000m, 1910 × 1297 × 2414 mm, 2850 kg.

Specyfikacje
Jedna platforma szafy, pięć pojemności. Dobierz ją do obecnego obciążenia w lokalizacji i skaluj wraz ze wzrostem zużycia. Poniższa tabela obejmuje pełną gamę H098.
| Element | H098-50 kWh | H098-100 kWh | H098-150 kWh | H098-215 kWh | H098-315 kWh |
|---|---|---|---|---|---|
| System baterii | |||||
| Napięcie znamionowe | 563,2 V DC | 537,6 V DC | 768 V DC | 768 V DC | 768 V DC |
| Zakres napięcia | 440–642,4 V DC | 420–537,6 V DC | 600–876 V DC | 672–864V DC | 672–864V DC |
| Pojemność znamionowa | 90,9 Ah | 200 Ah | 206 Ah | 280 Ah | 412 Ah |
| Energia znamionowa | 50,68 kWh | 107,5 kWh | 158 kWh | 215 kWh | 316,4 kWh |
| Znamionowy prąd ładowania | 45A | 100A | 206A | 140A | 206A |
| Znamionowy prąd rozładowania | 45A | 100A | 206A | 140A | 206A |
| Strona AC | |||||
| Moc znamionowa | 25 kW | 50 kW | 100 kW | 100 kW | 200 kW |
| Napięcie wyjściowe AC | 400V (-20%~+15%) | 400V (-20%~+15%) | 400V (-20%~+15%) | 320–460V | 320–460V |
| Znamionowe napięcie wejściowe | 3P+N+PE; AC400V | 3P+N+PE; AC400V | 3P+N+PE; AC400V | 3P+N+PE; AC400V | 3P+N+PE; AC400V |
| Znamionowe napięcie wyjściowe | 3P+N+PE; AC400V | 3P+N+PE; AC400V | 3P+N+PE; AC400V | 3P+N+PE; AC400V | 3P+N+PE; AC400V |
| Częstotliwość znamionowa | 50 Hz / 60 Hz | 50 Hz / 60 Hz | 50 Hz / 60 Hz | 50 Hz / 60 Hz | 50 Hz / 60 Hz |
| Znamionowy prąd wyjściowy | 36,2 A | 72,5 A | 138A | 138A | 276A |
| Wejście PV | |||||
| Maks. napięcie wejściowe PV | 850 V | 850 V | 850 V | 850 V | 850 V |
| Maks. moc PV | 15 kW + 15 kW | 38,4 kW + 38,4 kW | 120 kW | 120 kW | 240 kW |
| Zakres napięcia roboczego MPPT | 200–800 V | 200–800 V | 200–950V | 200–950V | 200–950V |
| Zakres napięcia obciążenia MPPT | 450–750 V | 450–750 V | 650–750V | 650–750V | 650–750V |
| Mechanika i środowisko | |||||
| Wymiary (szer.×gł.×wys.) | 191×900×1964 mm | 1228×1125×2084 mm | 1600×1247×2414 mm | 1910×1297×2414 mm | 2153×1297×2414 mm |
| Waga | 900 kg | 1700 kg | 2300 kg | 2850 kg | 3500 kg |
| Maks. wysokość n.p.m. | ≤2000 m | ≤2000 m | ≤2000 m | ≤2000 m | ≤2000 m |
| Stopień ochrony | IP55 | IP55 | IP55 | IP55 | IP55 |
| Temperatura ładowania | 0 °C ~ 50 °C | 0 °C ~ 50 °C | 0 °C ~ 50 °C | 0 °C ~ 50 °C | 0 °C ~ 50 °C |
| Temperatura rozładowania | −20 °C ~ 55 °C | −20 °C ~ 55 °C | −20 °C ~ 55 °C | −20 °C ~ 55 °C | −20 °C ~ 55 °C |
| Komunikacja | RS485 / CAN | RS485 / CAN | RS485 / CAN | RS485 / CAN | RS485 / CAN |
| Certyfikacja | |||||
| Normy | IEC 63056 / IEC 62477-1 / EN 61000-6 / IEC 62933-5-2:2020 / IEC 62933-2-1:2017 / RoHS 2.0 / UN38.3 / MSDS Certyfikowany również przez malezyjską SIRIM (MyHIJAU Mark) | ||||
Specyfikacje podlegają dokumentom dostarczanym z każdą jednostką. Aby otrzymać opieczętowaną kartę danych do celów przetargowych, należy zamówić ją za pośrednictwem formularza na dole tej strony.

Wybór modelu
Od 50 kWh do 315 kWh. Zacznij od obciążenia, które Twoja lokalizacja ma obecnie, i rozbudowuj wraz ze wzrostem zużycia — nie ma potrzeby płacić z góry za przyszłą pojemność.
H098-50 kWh
50.68kWh
Moc znamionowa 25 kW
Małe jednostki handlowe, zasilanie rezerwowe jednopunktowe, projekty pilotażowe
H098-100 kWh
107.5kWh
Moc znamionowa 50 kW
Średniej wielkości warsztaty, hotele i budynki biurowe do codziennego zmniejszania szczytów
H098-150 kWh
158kWh
Moc znamionowa 100 kW
Lokalizacje C&I z wysokimi opłatami za zapotrzebowanie i istniejącą fotowoltaiką dachową
H098-215 kWh
215kWh
Moc znamionowa 100 kW
Fabryki, place ładowania pojazdów elektrycznych i parki przemysłowe — do 120 kW bezpośredniej fotowoltaiki
H098-315 kWh
316.4kWh
Moc znamionowa 200 kW
Ciężka produkcja ciągła i lokalizacje z rygorystycznymi celami zarządzania zapotrzebowaniem
Szacunek oszczędności
Obliczono dla H098-215kWh przy jednym pełnym cyklu dziennie. Zastąp różnicę szczyt-dolina wartością lokalną, a wynik zmieni się natychmiast.
Dane wejściowe · Założenia (przykład — zastąp danymi lokalnymi)
Uwaga: 0,85 USD/kWh to wyłącznie przykładowa różnica — użyj lokalnej taryfy czasowej. Redukcja opłaty za moc, wyższa autokonsumpcja fotowoltaiki i wartość zasilania rezerwowego nie są uwzględnione.
Szacowany roczny przychód z arbitrażu
$60.3K / rok
215 kWh × 0,85 USD/kWh × 330 dni ≈ 60 307 USD
Szacowane roczne rozładowanie
71.0MWh
215 kWh × 330 dni ≈ 70 950 kWh
Okres zwrotu zależy od kosztu dostarczonego sprzętu i lokalnej struktury taryf. Możemy przeprowadzić indywidualny szacunek na podstawie Twojej rzeczywistej taryfy — wystarczy przesłać formularz poniżej.
Zastosowania
Stworzone dla właścicieli fabryk mierzących się z opłatami za moc szczytową, operatorów w regionach z niestabilnymi sieciami, instalatorów fotowoltaiki potrzebujących magazynów energii do komercyjnych projektów dachowych oraz operatorów ładowania pojazdów elektrycznych, którzy chcą buforować pobór mocy z sieci w godzinach szczytu.
Redukcja szczytów i obniżenie opłat za moc szczytową, unikanie kosztownego poboru w taryfie szczytowej.
Zasilanie awaryjne dla obciążeń krytycznych w połączeniu z optymalizacją taryf.
Buforowanie poboru z sieci w godzinach szczytu, łagodzenie chwilowych obciążeń i skoków zapotrzebowania mocy.
Wbudowany MPPT łączy się bezpośrednio, zwiększając autokonsumpcję PV.
Utrzymuje działanie urządzeń produkcyjnych, klimatyzacji i oświetlenia podczas awarii zasilania.
Scentralizowane zarządzanie zapotrzebowaniem mocy, które odciąża transformator.

Packing & Delivery
Wzmocnione opakowanie eksportowe ze standardowymi punktami dźwigowymi chroni jednostkę podczas transportu morskiego i lądowego, a nasz zespół ds. jakości przeprowadza wielokrotne rundy testów przed dostawą.
01
Moc i metoda podłączenia określane na podstawie obciążenia obiektu, struktury taryf i warunków lokalizacyjnych.
Planowane indywidualnie dla każdego projektu
02
Wykonane zgodnie z potwierdzoną konfiguracją, z zachowaniem dokumentacji partii ogniw i modułów.
Planowane indywidualnie dla każdego projektu
03
Każda jednostka przechodzi pełne testy funkcjonalne przed wysyłką, z wielokrotnymi ponownymi testami kontroli jakości.
Zakończone przed wysyłką
04
Wzmocnione opakowanie oraz standardowe punkty dźwigowe, dostosowane do transportu morskiego i lądowego.
Standardowe opakowanie eksportowe
05
Dokumenty przewozowe i karty parametrów są dołączane do jednostki; wspieramy odprawę celną i odbiór na miejscu.
Zgodnie z harmonogramem wysyłek
06
Okablowanie na miejscu i przyłączenie do sieci, następnie wdrożenie na platformę chmurową do zdalnego monitorowania.
Zależy od warunków lokalizacyjnych
FAQ
Pytania, które najczęściej otrzymujemy dotyczące doboru moc, podłączenia, certyfikacji i wysyłki.
Poproś o wycenę
Podaj typ obiektu, lokalizację i przybliżone obciążenie, a my wrócimy z rekomendacją pojemności i wyceną.
Kim jesteśmy
HUDA New Energy (Huizhou Huada Technology Co., Ltd.) to profesjonalny producent systemów magazynowania energii z kompletnym portfolio produktów — przenośne stacje zasilania, domowe systemy magazynowania energii oraz rozwiązania komercyjne i przemysłowe (C&I). Zaczynając od produkcji akumulatorów ołowiowo-kwasowych, staliśmy się zaawansowanym producentem technologii litowej.
Wspierają nas liczne patenty na wynalazki, patenty na wzory użytkowe, patenty na wzory zdobnicze oraz certyfikacja Przedsiębiorstwa High-Tech. Dzięki profesjonalnemu zespołowi badawczo-rozwojowemu, nowoczesnym obiektom produkcyjnym oraz globalnemu centrum monitorowania danych energetycznych zapewniamy niezawodne usługi OEM/ODM dla klientów na całym świecie.
Zaawansowany producent akumulatorów litowych, rozwinięty z produkcji ołowiowo-kwasowej.
Niezawodne usługi OEM/ODM dla klientów na całym świecie.
Globalne centrum monitorowania danych energetycznych na potrzeby wsparcia posprzedażowego.
Certyfikacja Przedsiębiorstwa High-Tech z pełnym portfolio patentów.




